Napsali o nás

Poděkování a certifikát od ECOBATU 1

Poděkování a certifikát od ECOBATU

Drazí přátelé,
Chtěli bychom Vám z celého srdce poděkovat za spolupráci v loňském roce. Díky Vašemu zodpovědnému přístupu a aktivní účasti v systému zpětného odběru, třídění a využití odpadních baterií, který na základě oprávnění MŽP zajišťuje kolektivní systém ECOBAT, celý text

ostatní | 21. 4. 2022 | Autor: Správce Webu

Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za obyvatele domu Dps Nábřeží. celý text

ostatní | 30. 12. 2021 | Autor: Správce Webu

Dobrý den, paní ředitelko,
chtěla bych Vám, žákům vaší školy a paní učitelce Formánkové z družiny poděkovat celý text

ostatní | 30. 12. 2021 | Autor: Správce Webu

Poděkování ŠD

Krásný vánoční dárek nám byl nadělen od dětí a paní učitelek z družinky ZŠ Hulín. Věnovaly nám totiž stromeček, který nám už zkrášluje vstup dobudovy našeho domova.Za stromeček a spoustu krásných obrázků a drobných dárečků. Které vždy potěší, moc děkujeme!!

Edita Horná,
Cps Holešov

ostatní | 14. 12. 2021 | Autor: Správce Webu

Poděkování ŠD

Napsali o školní družině celý text

ostatní | 22. 10. 2021 | Autor: Správce Webu

Pozdrav vzdělávacího centra Tereza

Zdravím do Vaší Ekoškoly
do začátku kampaně nám zbývá již jen 7 dní a já chci dopředu poděkovat Vám, Vašemu týmu i celé škole, že do kampaně jdete. celý text

ostatní | 7. 10. 2020 | Autor: Správce Webu
Záložky do knih 1

Záložky do knih

Naše základní škola je druhým rokem zapojena do již 10. ročníku česko-slovenského projektu „Záložka do knihy spojuje školy“, letos s tématem List za listem - baví mě číst. Obdrželi jsme od Centra dětského čtenářství Knihovny Jiřího Mahena v Brně kontakt na partnerskou základní školu na Slovensku.
Paní učitelka Mgr. Andrea Behánová ze Základní školy s mateřskou školou sv. Dominika Savia v Dubnici nad Váhom, v trenčínském samosprávném kraji, se s naší školou kontaktovala a zaslala nám tento email:

ostatní | 13. 11. 2019 | Autor: Správce Webu

Kroměřížský deník.cz

Jsme v regionálních novinách. celý text

ostatní | 23. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Poděkování

Vážená paní ředitelko, vážení kolegové !
Spolu se svými bývalými kolegyněmi jsme využily možnosti prohlédnout si vaši (a kdysi i naši) školu u příležitosti Dne otevřených dveří. Chtěla bych vám všem jménem svým a také jménem svých kolegyň vyjádřit poděkování a velké uznání. Škola je krásná! Nejen zvenčí, ale hlavně uvnitř. Za tu dobu, co jsme ji my, dnes důchodkyně, opustily, se úžasně proměnila k lepšímu a dostala moderní nádech. A to je velká zásluha Vás, paní ředitelko, a celého pedagogického sboru. Velký dík určitě patří i pomocnému personálu a panu školníkovi, bez nichž by finále všech prací nemohlo být úspěšné.
Obdiv si zaslouží také společný večer s programem, na který jsme byli všichni pozváni. Bylo skvělé, že jsme se mohli setkat i s kolegy, kteří na pravidelná vánoční setkání nechodí, protože do důchodu odcházeli z jiných škol, ale kdysi působili i v Hulíně.
Ještě jednou velký dík a přání dalších úspěchů v práci i v osobním životě vám všem.
Eva Regentíková celý text

ostatní | 30. 11. 2018 | Autor: Správce Webu

Sraz spolužáků po 30 letech

Milá paní ředitelko, celý text

ostatní | 28. 9. 2018 | Autor: Správce Webu

Literární soutěž

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, celý text

ostatní | 22. 6. 2018 | Autor: Správce Webu

Návštěva na školní zahradě

Evaluační dotazník.pdf celý text

ostatní | 20. 6. 2016 | Autor: Správce Webu

Návšteva partnerskej školy Hulín v Českej republike

Dňa 24. mája 2016 sa uskutočnila návšteva partnerskej Základnej školy Hulín v Českej republike. celý text

ostatní | 30. 5. 2016 | Autor: Správce Webu

Zveme vás

Zveme vás celý text

ostatní | 28. 9. 2015 | Autor: Správce Webu

Sportovní den na Parádě

Sportovní den na Parádě celý text

ostatní | 22. 6. 2015 | Autor: Správce Webu

Pozdrav

Pozdrav celý text

ostatní | 10. 11. 2014 | Autor: Správce Webu

Poděkování celý text

ostatní | 27. 10. 2014 | Autor: Správce Webu

Co o nás napsali kamarádi z Bystřice

Spolupráce ekotýmů celý text

ostatní | 29. 9. 2014 | Autor: Správce Webu

Hry seniorů

Hry seniorů celý text

ostatní | 15. 9. 2014 | Autor: Správce Webu

SAKO

ostatní | 27. 6. 2014 | Autor: Správce Webu

Poděkování za prohlídku

Poděkování za prohlídku celý text

ostatní | 23. 6. 2014 | Autor: Správce Webu

Evaluační dotazník - otázky pro ekotým z Újezdu u Brna (12. 6. 2014)

Evaluační dotazník celý text

ostatní | 13. 6. 2014 | Autor: Správce Webu

Poděkování

Děkujeme všem dětem,rodičům,pracovníkům škol,zkrátka všem,kteří se podílejí na sbírce plastových víček. Výtěžek bude použitý na zakoupení MOTOmedu pro našeho syna Lukáška.Moc si toho vážíme a přejeme všem krásné Vánoce,plné pohody,lásky a štěstí.

Jitka a Petr Zábojovi
Ve Zborovicích dne 8.prosince 2013

ostatní | 9. 12. 2013 | Autor: Správce Webu

Den otevřených dveří na ZŠ Hulín