V průběhu celého školního roku probíhala výuka v souladu se „Školním vzdělávacím programem“ pro základní vzdělávání „Ekologicky myslet, zdravě žít´´. Celoroční plán práce byl splněn. Výchovně vzdělávací činnost byla obohacována atraktivními metodami práce a mnoha zajímavými aktivitami organizovanými pro naše žáky, jak ve škole, tak i mimo školu.

Aktuality školy

04.09.2019

Hurá, škola volá

Dne 2. 9. 2019 poprvé vedli zákonní zástupci své prvňáčky do školy. Děti nedočkavostí nemohly dospat, byly zvědavé, co je čeká v té velké červené budově s nápisem „škola“. Slyšely vyprávět různé zajímavé historky od svých kamarádů a sourozenců. Co tam asi bude?

Detail 1. stupeň

24.07.2019

Naše škola recyklací starých spotřebičů výrazně přispěla k ochraně životního prostředí

Nasbírali jsme 60,99 kilogramů starých elektrospotřebičů. Každý rok zodpovědně odevzdáváme elektrozařízení ke zpětnému odběru. Nyní můžeme přesně vyčíslit, kolik elektrické energie, ropy, uhlí, primárních surovin či vody jsme díky recyklaci ušetřili životnímu prostředí.

Detail Ekotým školy

Vyřazování 9. ročníku

Poslední den, na který jsme se všichni těšili, ale když je tu, nechceme, aby skončil, protože víme, že tímto dnem se naše cesty rozcházejí a už se nemusíme potkat. Shodli jsme se na tom, že jste nás naučili, co je dobré a co zlé, že bez vás bychom tady nestáli, a proto vám všem moc DĚKUJEME. žáci 9.roč.

Detail 2018⁄2019

Horké dopoledne v SVČ

Předposlední školní den jsme využili nabídky SVČ a horké dopoledne jsme strávili v bazénku, na pískovišti a různými hrami. Velkou výhodou bylo, že celý areál byl pouze pro nás, takže jsme měli spoustu volného místa. Dopoledne jsme si krásně užili a děkujeme za vstřícnost všem v SVČ. 3.A

Detail 1. stupeň

Ekosetkání s projekty EVVO 2019

Dne 21.6.2019 se na naší škole uskutečnil další ročník ekosetkání na téma Voda, kde všechny třídy předvedly své celoroční projekty EVVO. Připomněli jsme si, jak je voda vzácná, jak s ní máme šetřit, jaké jsou vlastnosti vody, co všechno v přírodě kolem vodních ploch nalezneme a také ničivou sílu vody při povodních.

Detail Ekotým školy