V průběhu celého školního roku probíhala výuka v souladu se „Školním vzdělávacím programem“ pro základní vzdělávání „Ekologicky myslet, zdravě žít´´. Celoroční plán práce byl splněn. Výchovně vzdělávací činnost byla obohacována atraktivními metodami práce a mnoha zajímavými aktivitami organizovanými pro naše žáky, jak ve škole, tak i mimo školu.

Aktuality školy

Třeťáci poznávají Hulín

Tentokrát se třeťáci vydali do Garden centra na kraji Hulína. Přivítaly je milé paní prodavačky. Provedly je celou prodejnou, ukázaly sklady i venkovní zahradu. Trpělivě odpovídaly na všechny otázky, kladené našimi zvídavými žáky. Ti šikovnější poznali přísady i různé druhy jarních květin. Na závěr naší návštěvy nás čekalo překvapení, dostali jsme rýmovník, keřík černého rybízu na školní zahradu a lízátko na zpáteční cestu do školy. Moc děkujeme za vstřícnost a dárky. D.H.

Knižní bazar

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 se uskutečnil v naší žákovské knihovně první knižní bazar. Děkujeme veřejnosti za příspěvky. Žákům 9. A třídy patří poděkování nejen za pomoc při organizaci akce, ale byli také při letošní obnově a stěhování žákovské knihovny. Je to prostě sečtělá a pracovitá třída. D.N.

Jarní výstava

Inspiraci k velikonoční výzdobě bytů mohli zájemci najít na školní zahradě týden před Velikonocemi.

Otvírání školní zahrady

Klub rodičů a přátel školy při ZŠ Hulín pozval v pátek 5.4. všechny žáky, rodiče, učitele a příznivce školy na 2. ročník akce pro malé i velké.

McDonald´s cup

V pátek 12.4. se konalo okrskové kolo fotbalové soutěže Mc Donald´s cup v Kroměříži. Naše škola se každoročně této soutěže zúčastňuje. Letos jedenáct mladších žáků bojovalo s dalšími pěti týmy z Kroměříže, Kvasic a Morkovic.