V průběhu celého školního roku probíhala výuka v souladu se „Školním vzdělávacím programem“ pro základní vzdělávání „Ekologicky myslet, zdravě žít´´. Celoroční plán práce byl splněn. Výchovně vzdělávací činnost byla obohacována atraktivními metodami práce a mnoha zajímavými aktivitami organizovanými pro naše žáky, jak ve škole, tak i mimo školu.

zápis    zápis do škol     zápis

Zápis

Děkujeme rodičům, že si vybrali naši školu, děkujeme za důvěru a těšíme se na budoucí prváčky. Poděkování patří i paní učitelkám z prvního stupně a asistentkám pedagoga, které pomohly k hladkému průběhu zápisu. Již 22. května se můžeme opět potkat na akci Škola hrou.

Usměvavé tváře budoucích školáků a samotná atmosféra zápisu vystihují fotografie paní Polišenské.

zápiszápiszápiszápiszápis

Aktuality školy

Planetárium Brno

V 5. ročníku se v rámci přírodovědy učíme o Sluneční soustavě. Abychom si výuku zpestřili, vyrazili jsme do planetária do Brna, kde jsme zhlédli  program „Planety - Cesta Sluneční soustavou“.

Štafetový pohár krajské kolo

Vybraní žáci 1. stupně se v úterý 14.5. zúčastnili krajského kola štafetového poháru v Uherském Hradišti.

Piškvorkiáda

4. ročník turnaje v piškvorkách se konal 14.5.2019. Třídní kola proběhla poslední týden v dubnu a první týden v květnu ve třídách 4. – 8. ročníku. Vítězové třídních kol se sešli ve studovně a vylosovali si soupeřské dvojice. Po napínavém utkání jsme měli vítěze. Odnesli si pěkné ceny a ani poražení nezůstali bez odměny. 1. místo: Markéta Vávrová 8.A 2. místo: Tomáš Kaňa 8.A 3. místo: Tereza Brázdilíková 4.C Vítězům blahopřejeme, poraženým zdar a sílu do dalšího ročníku.

Detail 2018⁄2019

Proč jsou děti netrpělivé, znuděné, opuštěné a vychloubačné?

V průběhu let sledujeme u dětí kromě neustálého a prudkého nárůstu výskytu poruch učení a dalších diagnóz, také propad v sociálním, emocionálním a vzdělávacím fungování dětí.

Detail Informace pro rodiče

10.05.2019

Soutěž v řečových dovednostech

Ve čtvrtek 9. 5. proběhla na ZŠ Hulín soutěž v řečových dovednostech mezi žáky 2. stupně.