V listopadu 2018 obdrželi strávníci dotazník spokojenosti se stravováním.
Výsledky ankety naleznete zde: Vyhodnocení dotazníku spokojenosti listopad 2018.docm

Vedoucí ŠJ Eva Fuksová

Dotazník

Anketa: Co nám chutná ve školní jídelně

Vážení strávníci.

V jídelně připravujeme asi 500 obědů pro žáky, pracovníky škol a pro cizí strávníky. Jídelní lístek sestavujeme velmi pečlivě podle našich znalostí zásad zdravé výživy s ohledem na potřeby dětí a provozní možnosti kuchyně. Snažíme se stále vzdělávat, abychom mohli připravovat pestrou, chutnou ale hlavně plnohodnotně výživnou stravu.  Pomáhá nám při tom sledování „Spotřebního koše“, ve kterém každý den propočítáváme dávky základních komodit – masa, ryb, mléka, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny, tuků, cukrů, luštěnin a brambor. Samozřejmě preferujeme jídla vhodná pro děti. Malí strávníci možná některá jídla neznají, nejsou na ně zvyklí, ale snažíme se je naučit jíst také méně oblíbené luštěniny, ryby a zeleninová jídla a vychovávat je k odpovědnému přístupu ke svému zdraví.

Zajímáme se o názory strávníků, uvítáme jejich zájem o provoz jídelny.

Na našich stránkách jste měli možnost zapojit se do ankety, jejíž pomocí jsme zjišťovali, druhy vašich oblíbených polévek. Pokusíme se ji rozšířit o další jídla, se kterými se v jídelně setkáváte. Průběžně výsledky ankety sledujeme a budeme se snažit preferovaná jídla dle možností zařazovat.

Děkujeme za účast v anketě a vaše odpovědi.

Pracovnice školní jídelny

Aktivní ankety

Chutná vám v naší školní jídelně?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
10. 1. 2019
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností