Kroměřížský deník.cz

Jsme v regionálních novinách.

V Hulíně na sportovní vybavení za 40 tisíc vypsali konkurz

21.6.2019

Konkurz na nové vybavení sportovního kabinetu udělali v ZŠ Hulín, která patřila mezi nejúspěšnější a nejšťastnější v rámci projektu Sazka Olympijský víceboj. V minulých dnech byla vylosována a současně odměněna 40 tisíci korunami na odběr sportovního zboží.

Sazka olympijský víceboj - rozdělení jednoho milionu korun 35 školám v podobě poukazu na sportovní vybavenílupa-plus​​​​​​

Sazka olympijský víceboj - rozdělení jednoho milionu korun 35 školám v podobě poukazu na sportovní vybavení | Foto: archiv akce

„Byl to příjemný šok, neboť jsme losování už tolik nesledoval, jako kdysi, dozvěděl jsme se to až z emailu. Doteď jsme nic nevyhráli, neměli štěstí. Ještě to vztřebávám,“ s úsměvem konstatuje Svatopluk Štípek, učitel tělocviku na hulínské základce.
Vítězná suma je na školní poměry prý hodně vysoká.

„Na vybavení je to dost peněz, alespoň se můžeme rozmazlit, přesněji děti. Ale ještě vůbec netuším, jak ji využijeme, jestli do něčeho dražšího nebo naopak více menších věcí. Čekáme na nabídku, přičemž jsem už oslovil ředitelku a kolegy tělocvikáře napříč školou, co by si přáli, abychom za 40 tisíc utratili,“ upřesnil Štípek, jenž bude mít s kolegy ještě větší motivaci být úspěšní v projektu Sazka Olympijský víceboj.

„Jde vidět, že být aktivní, se vyplatí. Je to velká pomoc,“ dodal s úsměvem učitel ze ZŠ Hulín.

Vytvořeno: 23. 6. 2019
Poslední aktualizace: 23. 6. 2019 18:35