Vážená paní ředitelko, vážení kolegové !
Spolu se svými bývalými kolegyněmi jsme využily možnosti prohlédnout si vaši (a kdysi i naši) školu u příležitosti Dne otevřených dveří. Chtěla bych vám všem jménem svým a také jménem svých kolegyň vyjádřit poděkování a velké uznání. Škola je krásná! Nejen zvenčí, ale hlavně uvnitř. Za tu dobu, co jsme ji my, dnes důchodkyně, opustily, se úžasně proměnila k lepšímu a dostala moderní nádech. A to je velká zásluha Vás, paní ředitelko, a celého pedagogického sboru. Velký dík určitě patří i pomocnému personálu a panu školníkovi, bez nichž by finále všech prací nemohlo být úspěšné.
Obdiv si zaslouží také společný večer s programem, na který jsme byli všichni pozváni. Bylo skvělé, že jsme se mohli setkat i s kolegy, kteří na pravidelná vánoční setkání nechodí, protože do důchodu odcházeli z jiných škol, ale kdysi působili i v Hulíně.
Ještě jednou velký dík a přání dalších úspěchů v práci i v osobním životě vám všem.
Eva Regentíková

Vytvořeno: 15. 10. 2020