Sraz spolužáků po 30 letech

Milá paní ředitelko,

Chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za umožnění návštěvy vaší školy. Dne 20. října 2018 se konal sraz spolužáků po 30 letech a tato návštěva byla pro nás velkým zpestřením.

Dostalo se nám milého přijetí, jak z Vaší strany, tak i ze strany paní Mgr. Ireny Janů - zástupkyně ředitele pro 1. stupeň.

Velmi oceňujeme, že jste se nám věnovaly ve svém volném čase a poskytly jste nám opravdu vyčerpávající informace o vaší škole. Bylo na vás vidět, že tato práce je pro vás koníčkem a velmi vás baví, což jsme ostatně měli možnost shlédnout na vlastní oči. Za tu dobu, co jsme opustili lavice této školy, se mnohé změnilo zvenku i zevnitř.

Škola prošla opravdu velkým vývojem, obzvláště vybavení učeben fyziky, chemie, dějepisu, zeměpisu a jazykové učebny. Ocenili jsme interaktivní tabule, které umožňují žákům výuku zábavnou formou.

Škola má také vlastní žákovskou knihovnu. Je zařazena do projektu EKOŠKOLA, má svůj EKOTÝM, který vyvíjí různé aktivity v oblasti životního prostředí, dále např. sběr hliníku, starost o školní zahradu, vysazování nových stromů atd.

Zaujaly nás také barevné šatní skříňky, krásně zrenovované toalety a odpočinkové zóny na chodbách.

Myslím, že tato škola naplňuje očekávání rodičů a jejich dětí, aby jejich první školní léta byla radostná, tvořivá, plná prožitků a úspěchů a zažily v nich jen ty nejlepší vzpomínky.

Přejeme vám do dalších let hodně úspěchů při vzdělávání a výchově mladé generace a zůstáváme s vřelým pozdravem.

Za spolužáky bývalé 8. A třídy 1988

Eva Novotná