Zábavné odpoledne s rodiči v hulínské ŠD

1 Spolupráce hulínské školní družiny s rodiči je výborná. Jednou z dalších opět vydařených akcí bylo zábavné odpoledne ke Dni dětí. Pozvání mezi nás přijali rodiče i prarodiče, kteří se zapojili do průběhu bezva zábavy.

Soutěžilo se na deseti stanovištích - v sukování ponožek, ve stavbě pyramidy či vytahování předmětů z vody. Všechny soutěže byly pro děti neobvyklé a atraktivní. Tatínkové založili a poté hlídali ohniště, na kterém si všichni účastnící opekli špekáčky. Nechyběly ani domácí svatební koláčky, které s láskou upekla pro děti babička paní Jarmila Navrátilová. Bezmála třicet dětí a stejný počet dospělých usedlo k dlouhému stolu. Jedlo se, zpívalo a povídalo.
Se závěrem školního roku se budu s třeťáky loučit. Vím, že na báječné rošťáky a jejich skvělé rodiče nikdy nezapomenu.

Vedoucí vychovatelka ŠD Eva Formánková a asistentka Bc.Kateřina Nedbalová

Vytvořeno: 29. 5. 2023