Společně jsme navštívili Katedrálu svatého Václava, Horní a Dolní náměstí, prohlédli si orloj, radnici i další zajímavá místa. Se třídou jsme se shodli, že se jednalo o příjemně strávený čas v jednom z nejkrásnějších historických měst.
Mgr. Markéta Podmolíková

































