ZÁŘÍ 2022

Jemná pavučina se třpytí v šípkovém keři babího léta. Kolik na keři růžiček – tolik ve škole rozesmátých dětiček. Nově zrekonstruovaná školní družina čekala s námi vychovatelkami na den 1.září. Pro chlapce a děvčeta jsme připravily netradiční otevření ŠD a mnoho akcí na září.

Prázdninová přátelství jsme utužovali ve sportovních akcích. Pozvali jsme kamarády ze SVČ, aby si společně s dětmi ze ŠD zasoutěžily a vydováděly se v různých disciplínách. Pro 50 prvňáčků, kteří navštěvují v letošním školním roce družinu, starší spolužáci připravili divadelní představení. Obecenstvo prvňáčků odměnilo potleskem všechny pohádky. Na závěr odvážní kluci a holky z prvních třid svým svým starším kamarádům zazpívali a přednesli básničky. Žáci třetích tříd, kteří navštívili Policii v Hulíně, si zopakovali pravidla silničního provozu a dostali odpovědi i na své zvídavé otázky. Beseda s příslušníkem policie byla zakončena prohlídkou služebního auta. Získané vědomosti od policie všichni uplatnili v celodružinové akci „Koloběžkové odpoledne“. Ochranné přilby na hlavy, koloběžky, dopravní značka – a startujeme!!! Přihlížející rodiče sledovali s jakou bravurností jezdí velcí i ti nejmenší. Na závěr děti čekalo vyhodnocení a sladká odměna. Počátkem září se v ŠD konal „Den otevřených dveří“. Dospělí, kteří měli možnost si prohlédnout celou družinu odcházeli se spokojeným úsměvem. Jejich písemných pochval a poděkování za práci s dětmi si nesmírně vážíme. Děkujeme za krásná slova a projevenou důvěru k nám, vychovatelkám.

Vytvořeno: 30. 9. 2022
Poslední aktualizace: 27. 10. 2022 18:22