Těšíme se na prázdniny

Za letošní školní rok jsme pro žáky připravili nespočet akcí, výletů, projektových dní, nevšedních besed.

Jedno takové odpoledne proběhlo u příležitosti dne osvobození. Pozvání mezi školáky přijal pan Petr Grygar. Přiblížil všem náročné povolání vojáka. Vojenský oděv, helmy, makety zbraní, to vše si děti se zaujetím mohly vyzkoušet. Tímto mu děkujeme za nezapomenutelné odpoledne.

Přírodovědná sazka, dárky ke Dni matek, projektový týden ,,Moje rodina‘‘, olympiáda v netradičních sportech ve spolupráci s rodiči - to je jen stručný výčet nejzajímavějších květnových akcí.

Spolupráce s knihovnou, SVČ, Domovem důchodců v Hulíně i Holešově, MŠ – s těmito organizacemi v průběhu školního roku vytváříme zajímavé odpolední aktivity pro děti. Jsme rádi, že i v dalším roce naše družinka nabídne své prostory novým prváčkům, na které se už nyní těšíme. Pro teď přejeme všem pěkné a pohodové prázdniny, plné slunce a zážitků.

Vytvořeno: 31. 5. 2022
Poslední aktualizace: 31. 5. 2022 19:37