Říjen 2017

Třebaže za okny - listopadové mlhy, sychravé počasí lezou pod kabát, ve školní družině panuje stále teplo.

Hřeje nás příjemně vyzdobené prostředí budovy, herny, ale i radost, že většina z nás je zdravá - bez rýmy, kašle či chřipky. Jako prevenci pro všechny
kluky a holky jsme totiž připravili projektové týden "Ovocný týden". Vyprávěním, ochutnávkou ovoce, modelováním z plastelíny, návštěvou v moštárně si
každý uvědomil, jak důležité je zařazení ovoce a zeleniny do zdravého a správného jídelníčku. Pochmurných dnů jsme využili též k návštěvě knihovny. Ať již poutavé, zábavné, ale zároveň poučné besedy s paní knihovnicí Jaruškou či malé hulínské družinkové kino - odpoledne prožité v budově knihovny je pro děti vždy nejen přitažlivé, ale vedeme tak nejmenší k zlepšení čtenářské gramotnosti. Nejmenší školáci rovněž navštívili kamarády ve Středisku volného času. Nejenže si společně přiblížili tradice a zvyky Haloweenu, ale vyrobili si i malý zápich do květináče, který jim bude určitě netradiční odpoledne připomínat.

Vytvořeno: 11. 1. 2019
Poslední aktualizace: 11. 1. 2019 10:47