Pohádkové září 2021

Slunečné dny měsíce září byly příjemné nejen obdobím babího léta, ale i dětským smíchem. Snad jakoby v pohádce. I pohádkovým odpolednem jsme zahájili nespočet celodružinových akcí naplánovaných na letošní školní rok.

Nejstarší kamarádi zahráli prvňáčkům oblíbenou pohádku ,,O perníkové chaloupce‘‘. Chlapci a děvčata z prvních tříd překvapili své spolužáky pohádkou ,,Boudo budko‘‘. V projektovém týdnu nechyběl ani kvíz či pohádková stezka s pokladem plným sladkostí.

Dobrých kamarádů se může sejít spousta. Přesvědčili jsme se o tom ve sportovním odpoledni uspořádaném ve spolupráci se SVČ. Pro malé svěřence bylo připraveno několik netradičních disciplín. Nechyběly ani míčové hry. Všichni účastníci si odnesli nejen pocit, že udělali něco pro své zdraví, ale nová kamarádství, dobrou náladu i odměnu.

A na konec měsíce – tolik očekávané koloběžkové odpoledne. Helmy, koloběžky, nedočkavé děti - ,,Koloběžky na start‘‘. Jízdou zručnosti, slalomem, ale i svým ukázněným chováním kluci a holky přesvědčili nás vychovatelky i přihlížející rodiče, že hrou v ŠD jsme i nejmladším vštípili vědomosti a znalosti, které uplatní v silničním provozu.

Přejeme si, jak pohádkově jsme odstartovali nový školní rok – ať stejně pohádkově pokračuje.

Vytvořeno: 14. 10. 2021
Poslední aktualizace: 14. 6. 2022 19:53