Duben 2019

V uplynulém měsíci jsme s dětmi stihli opravdu hodně. Ale nejenom s našimi svěřenci, ale také s předškoláčky. Přibližně 60 školkou povinných dětí si přišlo podívat do školní družiny, vytvořit výrobky se staršími kamarády a zahrát si společně hry. Nyní už tedy vědí, co je bude další školní rok čekat, vždyť většina budoucích prváčků a jejich rodičů se rozhodli právě pro přihlášení do našeho zařízení - školní družinky. Tím bychom chtěly, my vychovatelky poděkovat rodičům za projevenou důvěru.
Pozvání ze SVĆ přijalo 4. odd. školní družiny. Jarně a pomlázkově laděné odpoledne přispělo k prohloubení dlouholeté spolupráce. Všichni si připomněli blížící se svátky jara, jejich zvyky, tradice.
Velikonočních prázdnin jsme využili k uspořádání výletu do Dinoparku Vyškov. Zde jsme obdivovali dinosaury, domácí dvorek plný zvířátek. Neméně přitažlivá se stala jízda vláčkem a kino v areálu Dinoparku. Děkujeme za zajištění dopravy panu Pavlu Novákovi, který s námi jel jako ,,se zlatem‘‘.
S Velikonocemi se pojil i náš projektový týden, kdy jsme tvořili nejen s dětmi, ale i s rodiči.
Drobné vyrobené dárečky jsme přinesli i milým starším spoluobčanům do pečovatelského domu. Děti babičkám a dědům zazpívaly, chlapci babičky vymrskali-nechť zdraví slouží, děvčata zase přinesla seniorům domácí cukroví…… ani jedna tvář nezůstala bez úsměvu. Tradičně jsme stihli spálit čarodějnici. Zimě jsme dali najevo, že už je opravdu čas na teplejší část a období roku, také, že nemoci a zlo zde nemají žádnou šanci, protože my s dětmi chceme pouze zdraví, poznávat pravá přátelství, dobro a lásku.

V uplynulém měsíci jsme s dětmi stihli opravdu hodně. Ale nejenom s našimi svěřenci, ale také s předškoláčky. Přibližně 60 školkou povinných dětí si přišlo podívat do školní družiny, vytvořit výrobky se staršími kamarády a zahrát si společně hry. Nyní už tedy vědí, co je bude další školní rok čekat, vždyť většina budoucích prváčků a jejich rodičů se rozhodli právě pro přihlášení do našeho zařízení - školní družinky. Tím bychom chtěly, my vychovatelky, poděkovat rodičům za projevenou důvěru.
Pozvání ze SVĆ přijalo 4. odd. školní družiny. Jarně a pomlázkově laděné odpoledne přispělo k prohloubení dlouholeté spolupráce. Všichni si připomněli blížící se svátky jara, jejich zvyky, tradice.
Velikonočních prázdnin jsme využili k uspořádání výletu do Dinoparku Vyškov. Zde jsme obdivovali dinosaury, domácí dvorek plný zvířátek. Neméně přitažlivá se stala jízda vláčkem a kino v areálu Dinoparku. Děkujeme za zajištění dopravy panu Pavlu Novákovi, který s námi jel jako ,,se zlatem‘‘.
S Velikonocemi se pojil i náš projektový týden, kdy jsme tvořili nejen s dětmi, ale i s rodiči.
Drobné vyrobené dárečky jsme přinesli i milým starším spoluobčanům do pečovatelského domu. Děti babičkám a dědům zazpívaly, chlapci babičky vymrskali-nechť zdraví slouží, děvčata zase přinesla seniorům domácí cukroví…… ani jedna tvář nezůstala bez úsměvu. Tradičně jsme stihli spálit čarodějnici. Zimě jsme dali najevo, že už je opravdu čas na teplejší část a období roku, také, že nemoci a zlo zde nemají žádnou šanci, protože my s děti, i my do nových dní chceme pouze zdraví, pravá přátelství, dobro a lásku.

Vytvořeno: 30. 4. 2019
Poslední aktualizace: 30. 4. 2019 18:55