Červen 2018

Měsíc červen se přihlásil o své místo, a tak rychle utekl...

Avšak nikoho nemrzí, že se probouzíme již do prvních prázdninových dnů. Naopak jsme je už všichni netrpělivě vyhlíželi. Červen nepřinesl s sebou jen krásné slunné počasí, teplé večery. Hlavně pro školáky znamenal konec školního roku. Byl to měsíc, kdy každý kluk, každá holčička, školou povinní, mohli zhodnotit, oč moudřejší za uplynulý rok jsou, kolik vědomostí získali, ale také to, jak se ve školních lavicích, družinovém prostředí upevnilo přátelství či rozkvetlo jiné, nové. My v družince pevně věříme, že všechny dny, akce a projektové týdny byly pro naše svěřence plné zábavy, odreagování. Budeme se proto snažit, aby vše i nadále probíhalo jen ku spokojenosti žáčků. Už přes prázdniny převlékneme prostory družinky do podzimního kabátku. Obzvlášť si ceníme skvělé spolupráce s rodiči, která se mohla projevit při rukodělných dílničkách, či při organizaci dalších společných akcí. Taktéž děkujeme zřizovateli, vedení školy, paním kuchařkám, uklízečkám i školníkovi, díky kterým jsme dohromady mohli vytvořit našim svěřencům tak skvělé zázemí. Nejen dětem, ale i jejich rodičům, prarodičům, vlastně všem, bychom rády popřály, ať si užíváte každého momentu, každého dne, který bude prosvícený slunečnými paprsky. Ať využijete každé příležitosti být pohromadě, protože to je to, na čem opravdu záleží, nehledě na ročním období.

Vytvořeno: 11. 1. 2019
Poslední aktualizace: 11. 1. 2019 10:33