Březen 2019

Přišlo jaro
Dešťové kapky pohladily nedočkavě vyhlížející trávu, sluneční paprsky probudily svým teplem první sněženky, bledule, z hlíny se tlačí nedočkavě tulipány.V hulínských polích vesele skotačí zajíci, pilné včelky se hostí na kočičkách v parku, snad ještě více skotačí veverky a hlasí všem – PŘIŠLO JARO.Únorové a první březnové dny prožili žáci třetí třídy na škole v přírodě v Sluňákově. Všichni prožili nezapomenutelné dny,kdy poznávali „bobří dobrodružství“. Po jarních prázdninách se pro družinu otvíralo tolik všemi očekávané a krásné období jara – Otvírání školní zahrady. Nejen říkadla, písničky, básničky a úsměv dětí byl slyšet v tento den. Soutěže, dětské radovánky a průlezky ukázaly jarnímu sluníčku, že 120 dětí školní družiny vítá jaro.
V březnu měsíci knihy, jsme pro malé čtenáře naplánovali projekt ,,Z pohádky do pohádky‘‘. Formou hry, kvízu a sazky jsme děti seznamovali s nejznámějšími českými spisovateli pohádek. Nezapomněli jsme si taky připomenout krásné, tolik oblíbené pohádky. BŘEZEN, ZA KAMNA VLEZEM. I s paními knihovnicemi se ještě schoulíme do tepla. Vždy jejich besedy a „hulínská kina" která malým žáčkům zpestřují družinová odpoledne, jsou pro nejmenší vstupem do dobrodružství a života.

Vytvořeno: 31. 3. 2019
Poslední aktualizace: 31. 3. 2019 13:07