Obsah

Pedagogický sbor

obrázek

 

2. stupeň


šk. rok 2022/2023
Titul, jméno, příjmení Funkce, třídnictví Konzultační hodiny

E-mail

Mgr. Hana Fuksová

Ředitelka školy,

TV, VZ,

vých. poradce 

dle sjednaných termínů

 

  zshulin@zshulin.cz

 

Ing. Eva Illová

Zástupce ředitele,

zástupce statutárního orgánu

metodik ICT

AJ, VO, Inf

 


dle domluvy

eva.illova@post.cz
Mgr. Lenka Koňárková

6.A

AJ, ČJ

středa 

10.55-11.40

konarkova.l@seznam.cz
Mgr. Martina Morócová, DiS.

6.B

HV, VV,      VP - VÝS

středa

12.45-13.30

martina.morocova@gmail.com
Mgr. Filip Potyka

6.C

Z, D, F, PČ, VV, VP - TEP

pondělí

8.55 - 9.40 

FPotyka@seznam.cz
Mgr. Lucie Dudová

7.A

D, Z, PŘ, PČ, VP-PEKO

úterý

10.55-11.40

jirickova66@seznam.cz
Mgr. Renata Barotová

7.B

AJ, VO, KOA

čtvrtek

8.55 - 9.40

Renata.Barot@seznam.cz
Mgr. Olga Zapletalová

8.A

ČJ, AJ, VO,    VP - MEV

pondělí

8.55 - 9.40

sulga@seznam.cz
Mgr. Svatopluk Štípek

8.B

M, F, TV, INF

pátek

9.00 - 9.40

svatatkd@email.cz
Mgr. Dagmar Štěbrová

8.C

M, PŘ, INF

úterý

8.55 - 9.40

dagmarstebrova@seznam.cz
Mgr. Martin Lendel

9.A

Z, TV, VO, VP-SH

pondělí

10.00-10.45

lendel.martin@seznam.cz
Mgr. Martina Kovářová

9.B

AJ, D, VO, PČ, TV

úterý

9.00-9.45

marti.kovarova@gmail.com
Ing. Jaromíra Sokolová

CH, F, NJ, VZ

úterý

11.00-12.35

 

sokolova.j@seznam.cz
Mgr. Irena Hudcová

PŘ, PČ, TV

čtvrtek

11.50-12.35

irenhudcova@seznam.cz
Mgr. Zdeňka Zemanová

ČJ, D, 

VP -DĚS

čtvrtek  

12.45-13.30

zem45@seznam.cz

Mgr. Marie Černošková

M, INF

metodik ICT

středa

8.00 - 8.45

cernoskova@zshulin.cz
MgA. Petr Levíček HV

pondělí 

11.00-11.45

Plevicek@seznam.cz
Jelena Sergejevna Finková RJ

pondělí

13.35-14.20

lena.finkova@seznam.cz
Mgr. Pavla Darebníčková NJ, VO, VZ

čtvrtek

8.00 - 8.45

papajka@email.cz

 


Vysvětlivky zkratek:
AJ - anglický jazyk, ČJ - český jazyk a literatura, D - dějepis, F- fyzika, HV - hudební výchova, CH - chemie,

M - matematika, NJ - jazyk německý, VO - výchova k občanství, PČ - pracovní činnosti, PŘ - přírodopis, MEV - mediální výchova,

SH - sportovní hry, TV - tělesná výchova, VV - výtvarná výchova, Z - zeměpis, Inf - informatika, PEKO - praktika z ekologie, ,

VZ - výchova ke zdraví, VP - volitelný předmět, VýS - výtvarný seminář, TEP - technická praktika

VZ - výchova ke zdraví, RJ - jazyk ruský, DĚS - dějepisný seminář, KOA - konverzace v AJ