Seminář dobré praxe v Hrabové

Seminář dobré praxe v Hrabové Členové našeho ekotýmu měli možnost poznat další Ekoškolu, tentokrát jsme navštívili ve čtvrtek 30.5. ZŠ a MŠ v Hrabové.

Po velmi milém přivítání nás čekala svačinka a prohlídka školy. Chodí sem pouze 46 žáků, všichni se znají a spolupracují. Kromě nás se semináře účastnily i další dvě Ekoškoly, Litovel a Ostrava. Počasí nám přálo a plánovaný „quest“, neboli běh lesem podle mapy a plnění úkolů, se mohl uskutečnit. V pořádku jsme zase dorazili zpátky na školní zahradu. Následoval oběd venku  na zahradě a pak vzájemné sdílení  o našich aktivitách v ekotýmech.  A co naše děti zaujalo? Jídlo, cesta lesem, motýlí záhon, nalezený mrtvý slepýš, cesta vlakem, noví kamarádi, buchty na uvítanou pečené jednou ekotýmačkou a vzájemné tykání ve škole i s dospělými a oslovování přezdívkami. Jsme rádi, že můžeme poznávat práci v jiných školách a vzájemně se inspirovat.

Vytvořeno: 3. 6. 2019
Poslední aktualizace: 3. 6. 2019 23:28