Oslava 40. výročí sdružení Tereza

Oslava 40. výročí sdružení Tereza Jako dlouhodobí členové ekologického sdružení Tereza jsme  v zastoupení D. Hozové a Z. Podhorské byli pozváni na tuto slavnostní událost do rezidence amerického velvyslance v Praze. Po úvodním slovu herce Petra Vacka vystoupil americký velvyslanec Stephen B. King, který aktivně podporuje "terezí" projekt Globe, dále jsme vyslechli ředitele Terezy P. Daniše, zakladatelku p. Ledvinovou a také jednu paní učitelku, která je zapojena v projektu Mistři. Všechny projevy byly zajímavé a vedly k zamyšlení. Naše škola se zapojila do třech projektů Terezy, už v roce 1997 "Cesta za předky". Nyní od roku 2007 pracujeme na projektu Ekoškola.

Spolupráce s tímto sdružením je velmi přínosná a proto i my se připojujeme k přání všeho nejlepšího a přejeme co nejvíc inspirace a nadšení do dalších let.      DH

Vytvořeno: 25. 11. 2019
Poslední aktualizace: 27. 11. 2019 14:20