Obsah

Jak to bylo kdysi

Typ: ostatní
Jak to bylo kdysi Podělit se s námi o své vzpomínky na školu přišla paní Křížová. V naší třídě má svou vnučku a pravnučku. Zároveň je to i bývalá paní učitelka.

Donesla nám ukázat fotografie, povídala nám zážitky ze svých dětských let. Zajímavé bylo vyprávění o svačinkách, školních potřebách a přísnosti učitelů. Na závěr jsme si mohli zkusit i pionýrský kroj.

Hodina utekla jako voda a my máme představu, jak to vypadalo kdysi.

5.A


Vytvořeno: 21. 6. 2026
Poslední aktualizace: 21. 6. 2026 15:17
Autor: Správce Webu