ORGANIZACE VÝDEJE OBĚDA OD 14.3.2022

Organizace výdeje oběda od 14. 3. 2022.

Základní škola Hulín, příspěvková organizace

Nábřeží 938, Hulín, 768 24

Organizace výdeje oběda od 14. 3. 2022.

11,00 – 11,30 výdej oběda cizím strávníkům do pronajatých jídlonosičů výdejním okénkem ve školní jídelně

11.00 – 11,30 výdej oběda cizím strávníkům, kteří se stravují v jídelně /časově odděleně od stravování žáků/

11,45 – 13,55 výdej oběda žákům v prezenční výuce a zaměstnancům školy přítomným na pracovišti.

Dbáme na přísnou hygienu provozu. Do prostoru školní jídelny mohou cizí strávníci vstupovat pouze v době výdeje oběda cizím strávníkům to je od 11,00 do 11,30 hodin. V jiném čase nebude cizím strávníkům vstup povolen ani jim nebude jídlo vydáno, aby nebyl ohrožen zdravotně nezávadný provoz školní jídelny.

Při vstupu strávník provede dezinfekci rukou.

Všechny osoby musí používat zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky.

Do jídelny nesmí vstupovat osoby s příznaky infekčního onemocnění.

Výdej probíhá do jídlonosičů. Manipulace s přineseným nádobím je povolena pouze v označeném výdejním místě. V ostatních prostorách se cizí strávníci nesmějí zdržovat. Je zakázáno odkládat přinesené předměty /jídlonosiče/ na stoly či jiné plochy.

Cizí strávníci, kteří konzumují oběd v prostorách školní jídelny, musí dodržet vyčleněný čas pobytu v jídelně, aby ukončili stravování do 11,45 hodin, kdy následně proběhne dezinfekce povrchů. Nesmí docházet ke kontaktu cizích strávníků s žáky.

Úhrada stravného bude bezhotovostně, nebo v předem dohodnutém termínu v kanceláři Základní školy Hulín.

S těmito pravidly jsou všichni cizí strávníci seznámeni při přihlášení ke stravování.

11. 3. 2022 Eva Fuksová, vedoucí školní jídelny

Vytvořeno: 4. 3. 2022