Úspěch žáků 1. stupně

Úspěch žáků 1. stupně  2 Před velikonočními prázdninami se žáci 2.-5. tříd zúčastnili okresního kola Štafetového poháru.

Štafetový pohár je týmová soutěž, kde každý člen družstva je důležitý. Týmový duch je umocněn tím, že štafety jsou smíšené a radost dětí společná! V konkurenci 8 škol se jim podařilo získat skvělé 1. místo a postoupit do krajského kola do Uherského Hradiště.

Kromě toho se štafetě starších žáků a žákyň podařilo získat cenu za nejrychlejší štafetu a také v konkurenci téměř 130 soutěžících další dvě 1. místa v individuálních doplňkových disciplínách - v hodu medicimbalem (Jakub Procházka V.C) a skoku do dálky z místa ( Anna Horáčková 3.A).

Složení štafet:

mladší štafeta – Horáčková Anna 3.A, Ivánková Elen 3.A, Kolomárová Eliška 3.A, Vrublová Barbora 2.B,  Karlík Štěpán 2.A, Mikulík Lukáš 3.A,  Sedláček Matyáš 2.B, Vaculík Vojtěch 3.A                                  starší štafeta – Křižanová Natálie 4.A, Menšíková Barbora 4.C, Plevová Klára 4.C, Zapletalová Kamila 4.A, Motal Štěpán 5.C, Pospíšilík Pavel 5.C, Procházka Jakub 5.C, Stoklásek Roman 4.C

Žákům z celého srdce gratuluji a přeji spoustu sil do krajského kola

Mgr. Andrea Bublová

Vytvořeno: 3. 5. 2019