Duben 2018

Paprsky vycházejícího slunce probouzejí voňavé narůžovělé květy jabloní, kukačka svým kukáním každému z nás připočítává další rok života, modrá obloha se svojí barvou podobá něžným rozkvétajícím pomněnkám.

Teplé počasí všechny láká z domovů.V předchozím měsíci byla naplánována beseda s policistkou p. Balášovou. Vhodně přitažlivým povídáním přiblížila dětem nebezpečí, které hrozí každému při nedodržování dopravních předpisů. Umožnila i důkladnou prohlídku policejního auta. Duben se vyznačoval zápisem budoucích prvňáčků do školní družiny. Den otevřených dveří v ŠD, podávání informací rodičům či první nesmělé hry dětí v útulných hernách - to vše přispělo ke skutečnosti, že do školního roku 2018-2019 se přihlásila většina nejmenších "koťátek". Vychovatelky si váží, s jakou důvěrou k nám rodiče přistupují.Do prvních květnových dnů si s sebou neseme čerstvé vzpomínky z "Pálení čarodějic". Akce "Slet s košťaty" byla naplánována na poslední dubnový pátek. Školní zahrada, kde se celá akce odehrávala, se proměnila v kouzelnou začarovanou chýši. Na závěr byla na ohništi upálena hadrová čarobába a s ní odešlo snad všechno zlo i nemoci.

Vytvořeno: 11. 1. 2019
Poslední aktualizace: 11. 1. 2019 10:35