OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY

OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY Jako každý rok se naši žáci zapojili do soutěže Matematická olympiáda. Ze školního kola za kategorii Z8 postoupila Eliška Kolomárová z 8. A, za kategorii Z6 postoupili žáci Jakub Konečný, Veronika Smékalová a Kamil Knapík z 6. A a Vojtěch Jankových z 6. B.

Žákyně Eliška Kolomárová, která v loňském školním roce obsadila 5. místo se letošního okresního kola ze zdravotních důvodů zúčastnit nemohla.

Žáci 6. ročníku si nově vyzkoušeli zkušenost reprezentovat naši školu a řešili nelehké úlohy.

Nejlepšího umístění v kategorii Z6 dosáhla Veronika Smékalová, která se umístila na 16. místě z celkového počtu 36 žáků.

Všem řešitelům děkujeme za reprezentaci naší školy a pevně věříme, že si ze soutěže odnesli mnoho zkušeností.

Štěbrová

Vytvořeno: 25. 4. 2024