Ekosetkání s projekty EVVO 2019

Dne 21.6.2019 se na naší škole uskutečnil další ročník ekosetkání na téma Voda, kde všechny třídy předvedly své celoroční projekty EVVO. Připomněli jsme si, jak je voda vzácná, jak s ní máme šetřit, jaké jsou vlastnosti vody, co všechno v přírodě kolem vodních ploch nalezneme a také ničivou sílu vody při povodních.

Parlament jsme společně s ekotýmem hodnotil nejen  prezentace, ale i projev žáků a jejich celoroční práci. Žáci byli nově rozděleni na tři skupiny. První a druhý stupeň byl promíchán podle témat a vzájemné spolupráce. Vítězové byli odměněni edukačním výletem do Květné zahrady v Kroměříži. Poděkování patří všem zúčastněným a hlavně organizátorkám p. uč. Daně Hozové a p. uč. Ireně Janů. A našim šikovným spolužákům G. Konečné, K. Studýnkové a J. Poláškovi za moderaci a T. Zimmermannovi, M. Franekovi za technické zabezpečení celé akce. A také paní ředitelce Haně Fuksové za velkou podporu všech našich aktivit. Heslo naší školy „Ekologicky myslet zdravě žít“ se zase opět vyplnilo na jedničku.

Parlament ZŠ Hulín

Vytvořeno: 3. 7. 2019