DĚTI MALUJÍ PRO KONTO BARIÉRY

V letošním školním roce se žáci výtvarného semináře zúčastnili 32. ročníku výtvarné soutěže „Děti malují pro Konto Bariéry“. Tato celostátní přehlídka dětských výtvarných prací má tři kola s různými aktuálními tématy a druhým tématem jsou „Olympijské hry“.

Toto téma není jen o sportu, olympijských kruzích a velkých výkonech. Je to především princip přátelství a míru mezi národy a zásady fair play. Nejlepší vybrané obrázky pak tvoří obrazovou část stolního kalendáře "Děti malují pro Konto Bariéry". Výtěžek z kalendáře slouží k nákupu školních pomůcek pro handicapované děti a studenty. Poslali jsme mnoho prací a výsledkem jsou krásná umístění. Oceněny jsou žákyně Marie Sokolová z 9.B a Jiřina Smutná z 9.A. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších uměleckých úspěchů.

Mgr. Martina Morócová

Vytvořeno: 28. 6. 2022