ZÁŽITKOVÝ KURZ - ONDRÁŠ 2022

I letos nejstarší žáci naší školy odstartovali školní rok netradičně.Již ve středu 31.8. odjeli na městské rekreační středisko Ondráš, aby se zúčastnili kurzu, který jim přinese zážitek, dobrodružství,a díky instruktorům z organizace Tokaheya, kteří žáky provázeli celým pobytem, i osobnostní rozvoj.

Díky dobrému počasí, nabitému programu a péči ze strany Střediska pro volný čas dětí a mládeže Hulín, žákům nic nechybělo, a mohli se vrhnout do kolotoče netradičních her a aktivit. Žáci si vyzkoušeli své znalosti, důvtip, zručnost, trpělivost, odvahu i fyzickou zdatnost. V programu nechyběl výstup na „Marušku“, a velký úspěch měl večerní program „V čarodějově území“.

Celé tři dny, od rána do večera, mělo prostor zážitkové učení, při kterém žáci díky bezprostřednímu prožívání a překonávání náročných výzev a úkolů často na hranici komfortní zóny daleko lépe poznali jeden druhého, ukotvili si osobní hodnoty a upevnili dobrou atmosféru napříč kolektivy.

Mgr. Martina Kovářová / ŠMP

Vytvořeno: 11. 9. 2022