TURNAJ VE VOLEJBALU

V závěru letošního školního roku jsme uspořádali pro žáky soutěž mezi třídami v přehazované s prvky volejbalu. Třídy mezi sebou vybraly ty nejlepší, kteří je reprezentovali a ukázali, co se v průběhu roku naučili.

Soutěž jsme rozdělili do dvou dnů. V pondělí mezi sebou soupeřily osmé a deváté třídy, kdy vítězem se stala třída 8.B ve složení Rohederová Z., Kalík J., Šterbová A., Ženožičková N., Svoboda P., Marek D., Motal Š., na druhém místě se umístila třída 9.B a třetí místo obsadila třída 9.A.

V úterý mezi sebou soupeřily šesté a sedmé třídy. Zvítězila třída 6.A ve složení Čuříková R., Pospíšilíková A., Horáčková A., Čepica F., Měrka L., Křenovský L., na druhém místě se umístila 7.B, třetí místo si vybojovala třída 6.B.

Všem blahopřejeme Hudcová Irena

Vytvořeno: 29. 6. 2022