UKÁZKOVÁ HODINA V PRVNÍ TŘÍDĚ

1.9.2022 nastal pro žáky 1.A první školní den. Kluci a holčičky nemohli ani dospat. Poprvé šli do školy. Co je asi čeká v té velké červené budově s nápisem „škola“? Hlavně se moc těšili na nové kamarády, paní učitelku a určitě i na nové vědomosti a dovednosti.

Uběhly dva měsíce. Žáci pilně pracovali a nastal den, kdy mohli pyšně předvést v rámci ukázkové hodiny svým maminkám a tatínkům vše, co se naučili.

16. 11. 2022 se třída 1. A zaplnila dospělými návštěvníky. A že jich bylo. Žáci ani nedutali, s nadšením plnili všechny zadané úkoly. Paní učitelka, paní asistentka i rodiče měli z jejich výkonů velikou radost. Děti si zasloužily za svoji práci, snahu i vzorné chování sladkou odměnu, pochvalu a samozřejmě jedničky.

Určitě rodiče do výuky ještě pozveme. Ideálně ke konci školního roku. To teprve uvidí, jak mají šikovné a pracovité děti.

Alena Krutilová, třídní učitelka

Veronika Pospíšilíková, pedagogická asistentka