DRUHÁCI V KNIHOVNĚ

Žáci druhých tříd navštívili knihovnu v Hulíně. Paní knihovnice si pro děti připravila povídání o známých zvířecích kamarádech Pejskovi a Kočičce.

Děti se dozvěděly i o jiných slavných knižních či filmových pejscích a kočičkách. Paní knihovnice pak měla v plánu přečíst dětem povídku Jak pejsek s kočičkou dělali k svátku dort, ale žáci ji velmi překvapili, když chtěli povídku přečíst sami. Poté společně vzpomínali, co všechno do dortu Kočička s Pejskem dali.

Pověděli si také něco o zdravém a nezdravém jídle a nakonec žáci přiřazovali názvy příhod k obrázkům. Nechyběl ani čas na volné prohlížení ostatních knih. Moc děkujeme paní knihovnici za povídání a za možnost si opět vypůjčit knihy na domácí čtení.

tř. učitelky druhých tříd

Vytvořeno: 7. 11. 2022