T-Mobile Olympijský běh 2021

obrDne 8. 9. 2021 se uskutečnil „T-Mobile Olympijský běh“, který měl oslavovat radost z pohybu a sport jako takový. Touto akcí si připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru.

T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den, přesně v jeden čas vybíhají tisíce běžců po celé České republice – ať už jako součást hlavních závodů, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy.

Naše škola se rovněž zapojila do oslav a zorganizovala školní běh formou štafetového závodu. Žáci postupně obíhali kolečka atletického oválu a předávali si štafetový kolík. Během závodu se několikrát měnilo pořadí, což přispívalo k bojovným a emočně zajímavým situacím.

Celkem se do běhů zapojilo na přibližně 150 žáků, přičemž všichni byli odměněni diplomy, medailemi a malými sladkostmi. Počasí bylo vynikající, a tak sportovci i organizátoři odcházeli spokojeni a s těšením se na následující rok.

Vytvořeno: 14. 9. 2021
Poslední aktualizace: 23. 9. 2021 13:43