Den s Václavem

1V pondělí, den před státním svátkem, jsme slavili Den české státnosti i ve druhých třídách. Proběhl celodenní projekt s názvem Den s Václavem. Děti se hravou formou seznámily s historií tohoto svátku.

Při čtení komiksu žáci získali informace nejen o Václavovi, ale i o jeho babičce Ludmile a bratru Boleslavovi.                                                                                                                                              Činnosti v matematice i jazyku českém byly rovněž motivovány tímto svátkem. V pracovních činnostech se ukázala šikovnost děti při zhotovování prostorové figurky Václava v koňském sedle. Celé vyučování se neslo v příjemné, klidné atmosféře a dětem se tento den líbil.

Vytvořeno: 1. 10. 2021
Poslední aktualizace: 1. 10. 2021 06:55