Zásobujeme rouškovník

Zásobujeme rouškovník
Také učitelky a vychovatelky a vedení školy přiložilo ruku k dílu a v této době, kdy je důležitá solidarita, pomoc a ochota, šijí roušky, aby mohly přispět na rouškovníky města Hulín. Ač je pro nás tato situace nová a nelehká, my se s ní popereme a budeme dělat maximum pro ochranu zdraví našich spoluobčanů, především dětí.
Přestože se snažíme vést domácí výuku pomocí moderních technologií a připravujeme plán pro další období, které je nové a nesnadné, dokážeme se semknout a přispět pro potřebné.
Dokonce využíváme odstřižků látek, které jsme získaly od maminek a babiček dětí v ŠD. Tímto jim velmi děkujeme a jejich pomoci si velice vážíme.
Zásobujeme rouškovníky města i dětskými rouškami. 
Pevně věříme, že opět uvidíme děti a jejich úsměvy a také jejich rodiče, ústenky odhodíme a stanou se minulostí.

Poklidné dny a pevné zdraví!

Vytvořeno: 20. 3. 2020
Poslední aktualizace: 20. 3. 2020 18:06