Adaptační pobyt 6.B

Adaptační pobyt 6.B 23. září jsme se sešli na hulínském náměstí. Své kufry jsme předali do auta panu školníkovi a mohla začít naše dobrodružná cesta hromadnou dopravou směr Rusava. Na Rusavě nás čekala 20 minutová cesta do hotelu Ráztoka.

Tam se nás hned po ubytování ujmul pan psycholog a my začali utužovat kolektiv. Následoval dobrý oběd, rychlé vybalení a vyrazili jsme do lesa „dobývat osmitisícovky“. Po večeři nás čekal společenský večer, který jsme uzavřeli diskotékou. Ta byla super, někteří si i poplakali. Druhý den ráno, po snídani, jsme se nachystali a šli na procházku do lesa. Mimo her, které jsme po cestě zahráli, jsme nasbírali nepočítaně hřibů. Odpoledne za námi přijel pan učitel Štípek. S ním jsme si nejdřív připomněli pravidla fair play a pak nám ukázal a my si vyzkoušeli základní prvky sebeobrany. Po vydatné večeři jsme si šli dohodnout pravidla třídy. Ta bylo nutné stvrdit svým podpisem. Abychom to neměli jen tak, paní učitelky nás poslali se přiobléct, a mezi tím nám nachystaly stezku odvahy. Na jejím konci jsme museli právě tento dokument podepsat. Podařilo se to skoro všem. Třetí den ráno nás už čekalo balení. Předali jsme kufry zase panu školníkovi, shrnuli uplynulé dva dny a po dobrém obědě jsme vyrazili autobusem zpět do Hulína. Tam už nás čekali rodiče a my se těšili, jak jim budeme vykládat o nových zážitcích.
Nela Ženožičková, Adéla Štěrbová / 6.B

Vytvořeno: 10. 10. 2019