Pozor změna:

Školního psychologa ve škole zastihnete v pondělí a pátek 7:15-14:15.

Potravinová sbírka

Dne 23.11.2019 se dobrovolníci z 9.B – Verča Kojecká, Dominika Konečná, Nicol Pecháčková, Denisa Rohlederová, Dan Obdržálek, Anita Ženožičková a Katka Janušová spolu s Mgr. P. Karlíkovou a Mgr. O. Zapletalovou vydali na potravinovou sbírku do Otrokovic, která probíhala v rámci celorepublikové potravinové sbírky. celý text

ostatní | 4. 12. 2019 | Autor: Správce Webu
Vydařený sběr papíru 1

Vydařený sběr papíru

První sběr papíru v tomto školním roce se opravdu vydařil, i když předpověď počasí pro tuto akci nebyla moc příznivá. Nakonec nám nepršelo a ve středu 6.11. se ke škole už od 13 hodin sjížděla auta plná starého papíru. Za vydatné pomoci některých žáků z 5. B a 6. třídy se zaplnily 3 kontejnery.
Vysbíralo se asi 11 000 kg. Děkujeme všem, kteří se zapojili do této sběrové aktivity.
H. Š.
celý text

ostatní | 12. 11. 2019 | Autor: Správce Webu

Adaptační pobyt 6.B

23. září jsme se sešli na hulínském náměstí. Své kufry jsme předali do auta panu školníkovi a mohla začít naše dobrodružná cesta hromadnou dopravou směr Rusava. Na Rusavě nás čekala 20 minutová cesta do hotelu Ráztoka. celý text

ostatní | 10. 10. 2019 | Autor: Správce Webu
Přespolní běh 2019 1

Přespolní běh 2019

Začátek školního roku je již pravidelně zahájen sportovní soutěží okresní úrovně „Přespolní běh“. Koná se v Bystřici pod Hostýnem a jedná se o terénní běh pro kategorie mladších i starších žáků či žákyň.

Naše škola obsadila všechny kategorie, přičemž nejlépe se dařilo starším žákům. Na tří kilometrové trati získali 5. místo. Dalšími úspěšnými byly mladší žákyně, které vybojovaly místo šesté.

Také bychom ocenili individuální umístění v podání S. Pivodové, která doběhla na skvělém 2. místě.

Všem zúčastněným děkujeme za snahu reprezentovat školu. SŠ celý text

ostatní | 3. 10. 2019 | Autor: Správce Webu