Výhra 40 000,- Kč

Výhra 40 000,- Kč 1 Naše škola se tradičně zapojuje do Sazky Olympijského víceboje v projektu Česko sportuje.
Každý rok žáci plní disciplíny – skok z místa, hod basketbalovým míčem, hluboký předklon, postoj čápa, běh na 500m, T-běh, sprint 60m, trojskok snožmo z místa, běh na 1000m. Žáci na závěr školního roku, pokud splní všechny disciplíny, získají diplom s krátkým rozborem své zdatnosti. Letos ze 461 škol, rozdělených do čtyř kategorií, jsme vyhráli hlavní cenu Sazky Olympijského víceboje. Martin Doktor, sportovní ředitel ČOV a dvojnásobný olympijský vítěz, vylosoval 35 vítězů hlavních cen Sazka Olympijského víceboje, a to pod dohledem paní notářky JUDr. Lucie Foukalové a Terezy Vyhnálkové ze společnosti Sazka a my jsme byli mezi nimi. Huráááá!

Vytvořeno: 11. 6. 2019
Poslední aktualizace: 23. 6. 2019 19:48