Vánoční jarmark

13. prosince se školní třídy a chodby naplnily vůní jehličí a ožily čilým pracovním ruchem. Již tradičně v tomto adventním čase proběhly přípravy na vánoční jarmark. V příjemné tvořivé atmosféře jsme všichni společně pracovali na výrobě opravdu moc krásných vánočních dekorací a dárečků. Odpolední prodejní jarmark se nesl v duchu hezkého, i když mrazivého počasí, ve kterém byla většina výrobků rychle prodána a nás těší, že jsme mohli udělat Vánoce krásnějšími mnohým z vás. Většina výtěžku z prodeje výrobků i letos poputuje nadaci Dobrý anděl, která pomáhá rodinám s dlouhodobě vážně nemocnými dětmi nebo rodiči. Všem, kteří se rozhodli náš jarmark podpořit, tak mnohokrát děkujeme i za to, že prostřednictvím naší školy pomohli tam, kde je to nejvíce potřeba.

/Žáci mediální výchovy ZŠ Hulín/

Vytvořeno: 4. 1. 2019