Přechod na nový systém elektronické žákovské knížky - systém Edookit

Vážení rodiče,

v následujících dnech Vám budou na Vaše uvedené emailové adresy odeslány přístupové údaje do nového systému EŽK - Edookit. Přístupové údaje Vám budou posílány z email. adresy robot@edookit.com.  Tento email, prosíme, nemažte a postupujte dle instrukcí uvedených v emailu. Po přihlášení do systému si prohlédněte a seznamte se s novým uživatelským prostředím systému Edookit. V systému jsou evidovány veškeré údaje (identifikační,  závěrečné hodnocení na vysvědčení, průběžná klasifikace, výchovná opatření apod.) od nástupu Vašeho dítěte na ZŠ. Ovládání systému Edookit není složité, je spíše intuitivní a vyžaduje běžné znalosti práce s počítačem.
Průběžná klasifikace v jednotlivých předmětech a výchovná opatření za únor 2019 budou do Edookit doplněny postupně do 22.2. Prozatím  máte možnost sledovat klasifikaci od 4. 2. ještě ve staré EŽK (iSAS). Vzhledem k tomu, že je teprve začátek pololetí, není četnost známek velká.
V průběhu příštího týdne bude vložen stručný návod, jak systém ovládat.
Věříme, že se Vám bude s novou elektronickou žákovskou knížkou dobře pracovat.
Ing. Eva Illová, zástupce ŘŠ

zs-hulin.edookit.net/user/login?backlink=d7egn