Den učitelů

Den učitelů 1 Děti na nás nezapomněly. Jak probíhal Den učitelů napsala Lucie Spurná z 8.A.

Den učitelů je den vyhlášený k poctě pedagogů. Světový den učitelů se z popudu OSN od roku 1994 slaví 5. října. V České republice je určen na 28. března, kdy je výročí narození Jana Amose Komenského. V naší škole jsme tedy na tento den také nemohli zapomenout. Paní učitelka z 1. stupně, která má sladký koníček – cukrařinu - napekla makronky všech druhů,  žák 9. ročníku navrhl krásná přání a vše mohlo začít. Členky Žákovského parlamentu z  8. ročníku se tedy společně s paní zástupkyní Evou Illovou vypravily na malý pavilon, kde je paní učitelky vítaly s otevřenou náručí a s úsměvem na tváři. Tak jako na pavilonu  tak i na hlavní budově paním učitelkám a pánům učitelům hezky popřály a zpříjemnily den tou sladkou lahodou a přáním. Nohy je ještě teď bolí ale na srdci je hřeje to, že mohly popřát a zpříjemnit den všem paním učitelkám a pánům učitelům, kteří si to bezpochyby zaslouží.

Lucie Spurná 8.A

Vytvořeno: 29. 3. 2019