Štafetový pohár - krajské kolo

Štafetový pohár - krajské kolo V letošním roce jsme se přihlásili do soutěže „Štafetový pohár“, který pořádá český atletický svaz. Okresní kolo proběhlo v Holešově, kde naši žáci obsadili krásné druhé místo a postoupili do kola krajského, které se konalo v Uherském Hradišti. Soutěžilo se ve štafetovém běhu ve smíšených štafetách 8 x 100 m a 8 x 200 m v kategorii 1.-3. třída a 4.-5. třída. Časy jednotlivých štafet se sčítaly a rozhodly o konečném pořadí.

Děti soutěžily také v doplňkových disciplínách –  hod medicinbalem a skok daleký.

I když se dětem nepodařilo postoupit do kola republikového, odnesly si plno zážitků a zkušeností do dalších soutěží.

Fotogalerii naleznete zde.

Mgr. Andrea Bublová