Společenský večírek

Společenský večírek Jako tradičně každý rok uspořádala Základní škola v Hulíně společenský večírek, který připadl na pátek, začátek zaslouženého víkendového odpočinku. O to více nás potěšilo, že mnoho přátel a podporovatelů školy se naladilo na taneční a slavnostní večer. Vyvrcholením společenské události byla bohatá tombola, za kterou musíme poděkovat mnoha našim sponzorům. Bez jejich ochoty a vstřícnosti bychom tak nádherné ceny do tomboly nemohli pořídit. Také vystoupení tanečníků (Štěpánky Dunajové a partnera)bylo až mrazivě nádherné. Za krásně upravené stoly a výzdobu sálu velmi děkujeme paní Jagošové – Jaga Kreativ. Plný parket, radostné veselení a spokojení hosté nám pořadatelům bylo odměnou. Děkujeme. Těšíme se na vás opět za rok.

Vytvořeno: 4. 1. 2019
Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 18:30