Rodiče a děti na školní zahradě

V pátek 20. 4. uskutečnila velmi vydařená akce KRPŠ s názvem „Otevírání školní zahrady“. Cílem bylo připravit zahradu na další sezónu. Rodiče udělali nový malinový záhon, zasadili rybíz, vyčistili květinový i bylinkový záhon. Mezitím děti mohly plnit úkoly, které jim připravili „ekotýmáci“, například poznávaly stromy, bylinky, ptáky, a za každý splněný úkol je čekala malá sladká odměna. Všichni účastníci se mohli občerstvit ovocem a oplatkem. Svačinku, pití a sadbu (maliny, rybíz) zajistil KRPŠ, materiál na záhon (obrubníky, hnojivo, kůly, drát) byl koupen z výtěžku za sběr hliníku.

Počasí nám přálo, všechno jsme zasadili a připravili. Cíl akce byl splněn na 100%. Děkuji všem za hojnou účast, za organizaci, za skvělou spolupráci.

Fotogalerii naleznete zde.

DH