Obsah

Výsledky


2018-2019

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

3. místo (st. žáci), 6. místo (st. žákyně)

Přespolní běh (okresní kolo)    

3. místo (ml. žáci), 6. místo (ml. žákyně)

Minikopaná (okresní kolo) - 2. místo (žáci), 3. místo (žákyně)

Florbal Cup (okrskové kolo) - (ml. žáci, st. žáci) - 3. - 4. místo

Halový fotbal dívek (okresní kolo) - bez postupu

Přehazovaná (I. stupeň) - 5. místo

Pohár rozhlasu (okresní kolo) - 4.místo, běh na 60m 1. místo - Richard Měrka  5. místo - Nikol Ivánková, běh na 1000m 2. místo – Daniel Kejnar  3. místo – Tomáš Neradil, skok vysoký 4. místo – Lucie Košická  5.místo – Simona Pivodová


2017-2018

Přespolní běh (okresní kolo)    

5. místo (st. žákyně), 7. místo (ml. žákyně), 5. místo (ml. žáci)

individuálně (J. Malošíková 2. místo, M. Franek 8. místo)

Minikopaná (okresní kolo) - bez postupu

Florbal Cup (okrskové kolo) - (ml. žáci, st. žáci) - bez postupu

Halový fotbal dívek (okresní kolo) - 3. místo

Šplh (okresní kolo) - 1. místo (žáci), 1. místo F. Hájek v jednotlivcích

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

4. místo (st. žáci)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

5. - 7. místo (4. - 5. třída)

OVOV (okresní kolo)

5. místo družstva
 

2016-2017

Přespolní běh (okresní kolo)    

5. místo (st. žákyně), 4. místo (st. žáci), 6. místo (ml. žákyně), 7. místo (ml. žáci)

Minikopaná (okresní kolo) - bez postupu

Florbal Cup (okrskové kolo) - (ml. žáci, st. žáci) - bez postupu

Šplh (okresní kolo) - 1. místo (žáci A), 4. místo (žáci B), 3. místo (žákyně), 2. místo F. Hájek v jednotlivcích, 4. místo J. Rozsypal

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

4. místo (st. žáci), 4. místo (ml. žákyně), 5. místo (ml. žáci)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

5. místo (ml. žáci), 6. místo (st. žáci), 6. místo (ml. žákyně), 7. místo (st. žákyně)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

5. - 6. místo (4. - 5. třída)

OVOV (okresní kolo)

5. místo družstva
 

2015-2016

Přespolní běh (okresní kolo)    

2. místo (st. žákyně) - postup do krajského kola, 3. místo (st. žáci), 5. místo (ml. žákyně), 7. místo (ml. žáci)

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

2. místo (st. žáci) - postup do krajského kola, 7. místo (ml. žáci)

Minikopaná (okresní kolo)

1. místo - postup do krajského kola

Florbal Cup (okrskové kolo) - 1. místo (st. žáci) - postup do okresního kola

Florbal Cup (okresní kolo) - 3. místo (st. žáci)

Minikopaná (krajské kolo)

3. místo (starší žáci)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

2. místo (st. žáci) - postup do krajského kola, 8. místo (st. žákyně)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

5. - 6. místo (4. - 5. třída)

OVOV (okresní kolo)

5. místo družstva, Individuální ocenění (L. Miklišová) - postup do kraje

Atletický čtyřboj (krajské kolo)

4. místo (st. žáci)

Olympijský víceboj (projekt)

2. místo ve Zlínském kraji pro školy nad 450 žáků


2014-2015

Přespolní běh (okresní kolo)    

1. místo (ml. žákyně) - postup do krajského kola, 3. místo (ml. žáci), 6. místo (st. žákyně), 7. místo (st. žáci)

3. místo (ml. žákyně) - Krajské kolo

Florbal Cup (okrskové kolo) - 1. místo (ml. žáci) - postup do okresního kola

Florbal Cup (okresní kolo) - 4. místo ml. žáci

Šplh (okresní kolo) - 1. místo (žáci), 5. místo (žákyně)

Gymnastika (krajské kolo) - 3. místo (ml. žákyně), 4. místo (st. žákyně), T. Daňková (2. místo v soutěži jednotlivců)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

3. místo (4. - 5. třída)

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

2. místo (ml. žáci) - postup do kraje, 5. místo (st. žáci)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

3. místo (st. žáci), 7. místo (st. žákyně), 4. místo (ml. žáci), 6. místo (ml. žákyně)

OVOV (okresní kolo)

5. místo družstva - postup do kraje, Individuální ocenění (2. místo st. žáci - J. Navrátil) - postup do kraje


2013-2014

Přespolní běh (okresní kolo)    

3. místo (st. žáci), 4. místo (ml. žáci), 6. místo (ml. žákyně), 7. místo (st. žákyně)

Česko sportuje (projekt)

3. místo školy

Šplh (okresní kolo)

5. místo (st. žáci)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

3. místo (4. - 5. třída)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

2. místo (st. žáci), 4. místo (ml. žáci), 6. místo (st. žákyně), 7. místo (ml. žákyně)

OVOV (okresní kolo)

3. místo družstva, Individuální ocenění (1. a 2. místo st. žákyně, 2. a 3. místo ml. žákyně)

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

2. místo (st. žáci), 3. místo (ml. žáci)

Olympijský víceboj (projekt)

Stříbrná medaile


2012-2013

Přespolní běh (okresní kolo) - účastnilo se až 10 škol     

5. místo (st. žákyně), 7. místo (ml. žáci)

Orion florbal cup 1. místo st. žáci (postup do okresního kola)                                  

Orion florbal cup (okresní kolo) 4. místo st. žáci
 

2011-2012

Přespolní běh (okresní kolo)         

3. místo (st.žáci), 6. místo (ml. žáci), , 6. místo (st. žákyně), 6. místo (ml. žákyně)

Orion florbal cup                           1. místo st. žáci (postup do okresního kola)                                  

Orion florbal cup (okresní kolo)    4. místo st. žáci

Florbal - Pohár ministra školství   2. místo st. žáci (okresní kolo)

McDonald´s Cup (okresní kolo)     3. místo - (4.-5. třída)

Minifotbal (okresní kolo)               2. místo st. žáci (postup do krajského kola)

Pohár rozhlasu (atletika, okresní kolo)    3. místo ml. žáci (postup do krajského kola), 4. místo starší žáci

Atletický čtyřboj (okresní kolo)     5. místo starší žáci

OVOV (krajské kolo)                      7. místo (mladší žáci a žákyně)