Sportovní den

Ve čtvrtek 20.6 se konal na hřišti Spartaku „Sportovní den“ pro žáky 3.-5. ročníku. Děti bojovaly s velkým nasazením v 8 disciplínách olympijského odznaku všestrannosti - sprint na 60 m, kliky, hod medicimbalem obouruč přes hlavu vzad, sedy – lehy, skok daleký, skoky přes švihadlo, hod kriketovým míčkem a trojskok snožmo z míst.

Všichni se pustili do bojů s obrovským nadšením a elánem a snažili se získat pro třídu co nejlepší výsledky. V závěru se obodovaly 4 nejlepší výsledky děvčat a čtyři nejlepší výsledky chlapců z každé třídy a vyhlásilo se konečné pořadí.

1. místo třída 5.C
  2. místo třída 4.B
  3. místo třída 5.A

Doplňkovou disciplínou, které se zúčastnili jen dobrovolníci, byl běh na 500m. Zde bylo pořadí následující:

1. místo Jakub Procházka 5.C
  2. místo Roman Stoklásek 4.A
  3. místo Nela Pechová 5.A

Děkuji p. uč. Kovářové, p.uč. Štípkovi a Lendelovi za přípravu akce, deváťákům za pomoc při organizaci a dětem z 1. stupně gratuluji ke skvělým výkonům a přeji hodně sil a štěstí do dalších soutěží.

Mgr. Andrea Bublová

Vytvořeno: 23. 6. 2019