POPRVÉ VE ŠKOLE

POPRVÉ VE ŠKOLE 2Nový školní rok měl pro prvňáčky tentokrát začít trošku jinak. Netradičně. Chtěli jsme využít hezkého prostředí školní zahrady, jež škola má. 1.září už od samého rána pršelo a počasí nepřálo našim novým záměrům, a proto muselo být přivítání nových žáčků přesunuto do tříd.
další foto naleznete ve Fotogalerii 2020/2021

Paní učitelky přivítaly v pěkně vyzdobených třídách své nové žáky. Už na první pohled bylo v jejich očích vidět plno očekávání něčeho nového, neznámého. Děti se však brzy spontánně zapojily do činností a povídání, které si paní učitelky pro ně nachystaly. Za odměnu dostali kluci a děvčata pytlík s nápisem „Jsem školák z Hulína“, který skrýval malé tajemství. Pytlíky i s dárkem věnovalo město Hulín. V tento slavnostní den přišli prvňáky pozdravit také pan starosta, místostarosta a paní ředitelka.

Přestože první školní den byl deštivý, všechny děti i rodiče odcházeli příjemně naladěni.

Podhorská Zuzana

Vytvořeno: 16. 9. 2020