Poděkování zákonným zástupcům žáků 1. A

1. 9. 2018 jsem slavnostně vítala v naší třídě prvňáčky a s nimi i jejich dojaté rodiče. Před námi se otevíral rok plný školní práce, ale i vzájemného poznávání a spolupráce.

A byl to úžasný rok pro nás všechny. Pilně jsme se učili, ale taky uskutečnili řadu projektů, zúčastnili se různých školních akcí, besed a soutěží.

Při jejich realizaci mi aktivně pomáhali téměř všichni rodiče a já bych jim za to chtěla moc poděkovat. Na projektové dny napekli dětem koláče, bábovky, zákusky, sladkosti, přinesli bedýnky čerstvých jahod, které nám provoněly a osladily projektový den v rámci Týdne zdraví. Pomáhali s výrobou pomůcek, lepili, stříhali, laminátovali kolečka i kostičky do matematiky, připravovali potřebné materiály do výuky, vyrobili geodesky, kopírovali černobílé i barevné pracovní materiály. Darovali nám kuchyňské utěrky na výtvarnou a pracovní činnost i kancelářské papíry. No, nebyli úžasní?

Pro každého pedagoga je v jeho náročné práci velkým přínosem, když ho zákonní zástupci podporují, pomáhají mu a spolupracují s ním. Moc bych přála všem učitelům, aby jejich spolupráce s rodiči byla tak příkladná, jak tomu bylo letos v naší 1. A.

PhDr. Alena Krutilová, třídní učitelka

Vytvořeno: 18. 6. 2019