Únor 2018

S příchodem měsíce února a končícím lednem si děti užívaly svých zasloužených pololetních prázdnin.

Co by to alebylo za prázdniny, kdyby se nepotkaly se svými kamarády. A proto, tak jako každým rokem družinka uspořádala plavání v Kroměříži. Tohoto výletu se účastnilo 60 dětí. Všechny děti si ve vodě užily spoustu zábavy, her. Avšak jelikož víme, že sport je nejen prospěšný, ale také skvělý na posílení přátelství, vytvoření zážitků, byl uspořádán i sportovní den, který školákům zpříjemnil začátek dalšího pololetí. Holčičky i kluci z celé družiny si zahráli míčové hry, kde jsme uznali, že všichni jsou přeci vítězi. Svoji obratnost a mrštnost využili u přeskakování kozy, jednoduchých sestav na lavičce. Někteří odvážlivci předvedli své akrobacie i na kruzích.  Když se řekne únor, myslím, že většině se samozřejmě v myšlenkách objeví i masopustní karneval. Ten samozřejmě nemohl chybět ani u nás. Děti i my vychovatelky jsme si daly masky a užily siv převlečení zase jedno báječné odpoledne . Ať nastávající měsíc březen přinese přírodě i nám lidem tolik očekávané jaro. Všempřejeme hodně zdraví, pohody, síly a lásky.

Vytvořeno: 11. 1. 2019
Poslední aktualizace: 11. 1. 2019 10:44