Leden 2018

Měsíc se s měsícem sešel, rok 2017 je minulostí.

Nový a snad ještě zase o kousek úspěšnější rok 2018 zahájil kdo jiný, než právě měsíc leden. Ani v tomto měsíci jsme se ve školní družince nenudili a nový rok jsme odstartovali hned několika akcemi. Říká se: "Je pouto mezi lidmi, kteří četli tutéž knihu.", proto jsme se i v tento měsíc vydali do Městské knihovny v Hulíně s našimi nejmladšími prváčky a druháčky. Kromě předčítání knížek, prohlížení pohádkových obrázků, jsme zde shlédli i film, poslechli si povídání paní knihovnice. Nenavšívili jsme však jen knihovnu. Naše družinka se na chvíli proměnila v jedno velké vystupovací podium. Zde mohli kluci a holčičky předvést, jak krásně umí zpívat. Zazpívali písničky, které jim byly nejmilejší a sklidili potlesk od všech svých kamarádů, který jim o to více rozzářil úsměv na tváři. U druháčků se v oddělení objevila milá a usměvavá slečna praktikantka - Aneta Ourodová. Ta pro děti na závěr své praxe připravila a organizovala karneval. Každé z dětí mělo krásnou a nápaditou masku, kterou předvedlo při reji. Nejenže jsme mohli vidět princeznu, víly, zvířátka, ale také Batmana, fotbalisty a další. Všechny děti se účastnily různých soutěžíza které dostaly závěrem diplom a sladkou odměnu.

Vytvořeno: 11. 1. 2019
Poslední aktualizace: 11. 1. 2019 10:45