Poděkování zákonným zástupcům 1. A třídy

Děkuji zákonným zástupcům žáků I. A třídy za jejich příkladnou spolupráci se ZŠ Hulín, příspěvkovou organizací Nábřeží 938.

Paní Lucie Čepicová zajistila ve firmě Wrapstyle Zlín bezplatnou výrobu velkých matematických krokovacích pásů na podlahu, a to pro 1. A, 1. B a 1. C.

Paní Čepicová oslovila pana Jana Turečka, který vyrobil pro naši třídu samolepící číselnou řadu do 20 a pro každého žáka malý matematický krokovací pás, se kterým žáci budou pracovat v lavicích.

Poděkování patří také i paní Daniele Komarove, která darovala 1. A produkty ke kreativnímu tvoření.

Musím ocenit i aktivitu zákonných zástupců, kteří se zapojili do sběru kaštanů, sušené pomerančové a citronové kůry.

Vedení školy, paní učitelky a zejména žáci tyto formy pomoci oceňují a ještě jednou děkují.

PhDr. Krutilová Alena, třídní učitelka 1. A

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovnu v Hulíně připravila akci „Vítáme prvňáčky“

Dne 4. 10. 2018 navštívili žáci prvních tříd ZŠ Hulín městskou knihovnu v Hulíně. Byli přivítáni knihovnicemi převlečenými za Macha a Šebestovou. Nechybělo jim ani kouzelné telefonní sluchátko. Knihovnice seznámily žáky hravou formou s provozem a řádem knihovny. Provedly je všemi prostorami, seznámily s knihami a ilustracemi. Děti odcházely z knihovny v dobré náladě a pevně věříme, že se do ní časem vrátí a stanou se z nich nadšení dětští čtenáři.

Třídní učitelky PhDr. Krutilová Alena 1. A, Mgr. Jana Ševčíková 1. B, Mgr. Eva Cupáková 1. C

Vytvořeno: 4. 1. 2019
Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 22:11